ŽIVOT V DATECH

Jméno: Brenda
Příjmení: Kučerová
Stáří: 27
oči: zelené
vlasy: tmavý kaštan
stav: odloučená
1.manžel: Ivo
2.manžel: ???
výška: 167
váha: 47
míry: 89-61-89
práce: graphic design
znamení: váhy
kámen: opál

a teď toho o mě víte tolik co já...... skoro

DOTAZNÍK

RESUMÉ

OSOBNÍ FOTKY

osobní doklady

Životopis

Narodila jsem se ve Zlíně, protože mě maminka chtěla mít blízko sebe. A jsem ráda že jsem se narodila ve Zlíně a ne třeba v Madridu, protože neumím ani slovo španělsky.

Po skončení základní školy jsem se všemi ostatními, kterým pořád nebylo jasné co chtějí po zbytek života dělat, přešla na Gymnázium ve snaze oddálit toto rozhodnutí. Doufali jsme, že nám čas vnukne nějaký skvělý nápad a napoví, kdo z nás dostane Nobelovu cenu za chemii, kdo objeví lék na rakovinu nebo pokoří Hollywood.

Ale protože jsme se dostávali do nebezpečného věku puberty a čas nám vnukával myšlenky úplně jiné, velmi brzo bylo jasné, že chemie i Hollywood se budou muset obejít bez nás.

Další školou, která mě měla pozvednout na mém akademickém žebříčku, byla jazyková škola ve Zlíně, kde jsem se zdokonalovala v angličtině. A co nezvládla škola, to zdokonalil pobyt v Californii, kde jsem strávila zatím tři nejšťastnější roky svého života.

V Americe jsem i vystudovala Graphic Design na New Yorkské Universitě, začala svou závratnou "kariéru" fotomodelky a vdala se za skvělého manžela (alespoň on mi to tvrdí) a vrátila se s tím vším zpět do Brna.

Zde jsem byla nemilosrdně zapojena do pracovního procesu a začala pracovat jako grafička pro jednu brněnskou reklamní agenturu. Čas "her a malin nezralých" byl ten tam, a vystřídaly ho povinnosti, rodina, vydělávání peněz a pozvolné nemilosrdné stárnutí.

Vedle "grafikování" příležitostně fotomodelkuji, ráda vařím, starám se o svou mladou zahrádku a svého starého manžela. Obé potřebuje mou maximální péči. Ze všeho nejraději ale všechno opustím a vydám se na toulky po světě, kde poznávám nová místa a lidi.

V roce 2007 mně ovšem stávající stav přestal uspokojovat a vydala jsem se za velkým dobrodružstvím do neznámé daleké ciziny. Sbalila jsem kufry, dala výpověď z dobré práce, koupila letenky a vyrazila nazdařbůh. Nevěděla jsem, kam mě osud zavane, ale pak se ukázalo že to byla Arizona, kde jsem pobyla 1 rok, získala green card a s ní i svobodu žít chvíli tu a chvíli tam. Od té doby to pravidelně střídám a pendluji mezi Brnem a Amerikou.

V roce 2009 jsem se definitivně rozhodla žít v Americe, odešla jsem od svého prvního manžela a zkouším se prosadit jinde a s jiným. Uvidíme jak mi to půjde.