OBCHODNÍ AKTIVITY

Křížovkářský slovník
Přepis desek na CD
Telefonní karty
Web design


Ukázky mé grafiky, ale buďte trpěliví, dlouho se to načítá. Jsem asi zbytečně moc plodná...

Graphic design

Za všechno, co dnes umím, vděčím soutěži Miss Internet. Už je to hodně let, co jsem se nudila v Californii u bazénu a při mém brouzdání na internetu jsem narazila na soutěž Miss Internet. Podmínkou bylo si vytvořit vlastní webovou stránku. Nic jsem ještě neuměla, ale hned jsem se přihlásila. Ještě týž den jsem se vydala do knihovny pro knížky a začala pilně studovat a za další týden jsem za přátelské online podpory Macíka, Martina a Jirky měla hotovou svou první prezentaci. I když pro mě soutěž vyšuměla do ztracena, mé vědomosti se stále prohlubovaly.

Zavrhla jsem amatérský přístup ke studiu a vrhla se střemhlav mezi profesionály: získala jsem diplomy za Grafický design a QuarkXPress, které jsem získala na New Yorkské univerzitě.

Po návratu do zemí českých a moravských jsem dostala místo v několika firmách, až jsem se usadila ve Visione jako senior-grafik. (Senior neznamenalo v tomto případě důchodce, ale že jsem tam nejdéle).

Ale díky mému cestování jsem se osamostatnila, a na volné noze uspokojuji zákzaníky na obou polokoulích této nemocné planety. Dělám i webové stránky, nebo grafiku tiskovin, byť se tito zákazníci rekrutují většinou z řad mých přátel a známých.

Fotografie Ivo ZUŠ Veveří, Brno Hoffmannovo divadlo, Uherské Hradišrě
Cestovní kancelář, Brno Masážní studio Pařil Pro Face, Brno
Jonea Europe One Steel Josef Nekvapil
Stránka modelky Stavimex Praha
Lancin Rámečky