Pokud na Vás moje stránky zapůsobily hlubokým dojmem a máte potřebu mě pochválit, napiště to do Návštěvní knihy.

Pokud mě pochválit nechcete, napiště to někomu jinému :-)

Jméno:

E-mail:


 
Návštěvní kniha 2008

Břeťa
26.12.08 - 17:05:45
Každý se tady rozplývá nad Tvou krásou a inteligencí, ale už 19.7. zde vyslovil Daniel opravdu konstruktivní návrh: Brenda na Hrad! Nějak to zapadlo, ke škodě celé České Republiky. Tak přestaňte kecat a rozpývat se, založte nějakou stranu, sdružení, ... a dotlačme tu Brendu - i proti její vůli - na Hrad. Otázky si nechte pro sebe, očekávám jen odpovědi, co pro to kdo udělá.
Brendo, nemaž to z Pamatniku, ať je vyhecujeme. Libovolné úpravy toho textu máš předem schválené, jen ne mazání :-) Ale já si fakt myslím, že by's byla dobrý presidentka - osvícený diktátorka.
Dik za PF - to PF (Brenda jako vanocni darek) je skvostně zaranžované, perfektně nafocené a zpracované. Smekám.
Vždy Tvůj Břeťa, fanclub member #80.

Andrea
15.12.08 - 10:13:03
Milá Brendi, moc Tě zdravím a musím Tě pochválit za opravdu super stránky, kde se snoubí krása s inteligencí. Nikdy bych to neřekla, pokud bych Tě nepoznala osobně, protože o modelkách jsem měla vždycky „své“ mínění. Brendu jsem poznala přes práci, celé dny spolu tvoříme, upravujeme a korekturujeme grafiku a Brenda svou práci odvede vždy velmi precizně, nápaditě a prostě na 100%! Vážím si její profesionality a jsem ráda, že s ní mohu spolupracovat. Mohu si tedy blahořečit, že jsme se díky práci mohly setkat a já potkala tak super milou a usměvavou kamarádku – jestli Tě tak, Brendi, mohu nazvat. Díky za krásná PFka a přeji Ti nádherné, pokud možno bílé, Vánoce plné lásky, štěstí, pohody a milých a usměvavých lidí. Brzy na viděnou, Andy P.S. Až přemluvím manžela a holky, tak zaskočíme na nějaké to focení.

Petr
30.11.08 - 16:16:45
Ahoj Brendo, Na Tvý stránky jsem se dostal přes Wikipedii, kde u Antona Bernoláka je dole odkaz na nějaký článek, který vede na Tvé podstránky ;-) Doufal jsem, že tu najdu jeho text o vážnosti kněžského stavu z roku 1795 :-D
Rád jsem se podíval na fotky i přečetl blog, hlavně ten seriál s Playboyem je pěkná ukázka českého tržního hospodářství. I když si myslím, že ty fotky tak špatné nebyly, holt Playboy není zrovna o duších děvčat... Líbí se mi Tvuj styl psaní, vtipné poznámky i nadhled ... A je fajn, že si holky okouzlené světem focení a modelingu můžou něco takového přečíst. Stačí tolik pochval? ;-)

Jarmil
25.11.08 - 10:46:23
Jsi tak mocnou kombinací inteligence a krásy až se se mnou zatočila celá chatrč.Ponožky do sandálí a vyrážím s pampeliškou do Brna. Mám to cesty kus,ale bude mne doprovázet moje oblíbená koza.

Linda
6.9.08 - 13:40:02
Ahoj, jen jsem Ti chtěla říct, že Ti moc fandím. Máš zajímavé stránky. Taky by mě velice zajímal fotomodeling, ale bohužel měřím jen 165cm... Přeji MOc hezký den, plný pohody a štěstíčko do dalších časů :-)

Mgr.Dagmarka
25.8.08 - 15:12:33
Teda, abys úplně nezanevřela na ženy, ráda bych tu za ně orodovala. Co si budeme psát, rivalita mezi ženami byla, je a bude. U tebe je k tomu těch důvodů pro některé až příliš. Ale já tě chci jen pozdravit, pochválit za hezké počteníčko a popřát ti krásný a sluníčkový den. Měj se krásně..

Karel
3.8.08 - 10:59:59
Vtipná, nad věcí a elegantní. Jako vždy. Jen jednu výtku mám: proč jí vůbec, prosím tě, odpovídáš? Vždyť ti nesahá ani po kotníky.

Břeťa
20.7.08 - 18:29:06
Daniel 19.7.08 má pravdu.... Brenda na Hrad! Ale to není vůbec špatný nápad. Jsem pro. Co pro to můžu udilat?

Pepino
20.7.08 - 18:29:06
Ahooj Brendí, tak si kupuju taky kanóna a snad někdy nazraje příležitost kdy tě vycvaknu.:-)

Daniel
19.7.08 - 11:45:28
Teda už dlouho jsem nepřečtl někomu celou stránku. Fakt paráda, dlouho jsem se tak nepobavil, vtipné, inteligentní, prostě Brenda na HRAD :))))

Standa
11.7.08 - 12:54:28
Za pár dní to budou tři dlouhý roky, co jsem zde napsal
Sta 25.07.05-20:29:41 All I can make... Just say;-) "You take my breath away\"
a musím říct, že všechno co děláš, stojí za to!!!

Petr
30.5.08 - 11:17:06
Ahojky Brendo. Opravdu, velice moc pěkné fotky na které je radost pohledět! Přeji ti i do budoucna jen to nej a spoustu krásných a veselých dnů! Hezký den. Petr /td>

Mirek
22.5.08 - 19:22:22
Hezký den Brendo, já jen zírám. Nechceš mě štípnout?:-) Velmi krásná, svůdná a sexy, vtipná i rozverná a dokonce i úžasná hospodyňka. Nejsi jen tak náhodou dokonalá žena? Bereš stále žádosti na 2. manžela? S Tebou určitě není nuda:-) Měj se krásně a posílám přímo srdečný pozdrav. Ahoj Mirek

Laďa
21.5.08 - 17:32:50
Evidentně jsi "žena", která ví co chce a už si toho dost dokázala - jen tak dál. Máš velice dobře udělané stránky - jen co je pravda a co se tíče tvých fotek - cudné rozhodně nejsou, ale zato se dá říct, že jsi fotila s lidma co vědí kdy, ským (tebou) a jak !!! Zkrátka ti to sluší ! Mnoho úspichu a šťastnou rodinu ti přeje tvůj "obdivovatel".

Nika
20.5.08 - 14:50:16
Ahojky Brendo:) našla jsem si tenhle odkaz na Supermodels, kvůli tvým špatným zkušenostem s agenturami, tak jsem se chtěla kouknout jenom na to:) Ale nějak to nejde a já to tu pročítám celé:) Musím říct, že je radost číst, jak píšeš:) Takže jen tak dál:)

Břeťa
11.4.08 - 20:14:05
Človječe, ženská, dobře se čteš. Napiš zase něco zajímavého. Rád Tě čtu. Břeťa.

Libor
7.1.08 - 1:26:51
Ahoj Brendo, prohlédl jsem si pěkné fotky, které jsi udělala v Americe, ale mám pocit, že oni nemají rádi to, co evropané-něhu,jemnost! Jsi tam moc hezká a potěšila jsi mne! Tak opět něco hezkého stvořte! Budu čekat! Ahoj Libor

Mito
19.10.07 - 7:56:12
Brendo, Brendo, já vím, každej Tě chválí a já jako člen Tvýho fanklubu nezůstanu opodál. Strašně se mi líbí Tvůj styl psaní a vyjadřování. Hele....s Tebou asi není nuda někde na nějaký pařbě,viď? A myslím si, že máš ráda Cimrmana. Mno, až budu mít trošku času, tak to tady všechno, co jsem ještě nestihl, dočtu. Tak piš, piš, piš, nebo Tě sní myš (já vím je to starý a dětinský...:o)