Pokud na Vás moje stránky zapůsobily hlubokým dojmem a máte potřebu mě pochválit, napiště to do Návštěvní knihy.

Pokud mě pochválit nechcete, napiště to někomu jinému :-)

Jméno:

E-mail:


 
Návštěvní kniha 2006

Břeťa
25.12.06 -23:54:55
Tak jsem se podíval - spíše jen náhodou na starnuti a dostal jsem téměř letální záchvat smíchu. Je to nedostižné. A také mně moc potěšila písnička dne. HNY.

Irena
13.12.06 -22:16:01
Milá Brendo.. Není to příliš mnoho důvtipu, inteligence a dokonalosti na jednu osobu? V tom radiu tvoje přednosti dost zanikly. Tak zůstaň u obrazů a audio nech na někom jiném.

Radka
8.12.06 -22:14:21
Ahoj Brendo, my se jednou potkali na soutěži Miss Mokré tričko, ale to není podstatné. Mile mě překvapily Tvoje vylepšované stránky, Tvůj humor a zároveň jsi mi dala inspiraci k tomu, abych trochu zabředla do tajů tvoření internetových stránek. Určitě se o to pokusím, protože myslím, že to může být i dobrý způsob přivýdělku, nehledě na to, že bych také pro svou prezentaci nějaké potřebovala - tedy nějaké lepší než mám. Jinak Ti přeju další úspěchy a do Nového následujícího roku vše nejlepší. Radka

Funky
8.12.06 -00:01:57
Super. Některé fotky obzvlášť, texty všechny. Good luck :-)

Michal
7.12.06 -10:49:22
Moc pěkně udělané stránky a hodně zajímavé čtení, se kterým se plně ztotožňuji!

Břeťa
28.11.06 -21:53:01
...nekolik sprostých slov, já sem lezu hlavně poslechnout si Song Of The Day, ale tahle nahrávka Bee Gees a Barbru Striesand, to se mne moc libi. Takže tenhle odkaz putuje definitivně do Mých Oblíbených. Takže jsem si oblíbil nejen Tebe, Brendo, ale i Tvůj hudební vkus. Zase se brzo stavím - a odkaz doporučím. Tvůj Břeťa

Pavel a Soňa
19.11.06 -22:55:17
Ahoj Brendo a Ivo :-)
Super fotky z USA, ale málo :-( a krátká reportáž ! Pavel a Soňa

anonym
19.11.06 -22:55:17
Polilo mě horko,když jsem přečetla zlý mail od Voxis. Nejhorší je, že za to všechno asi mohu já. Pisatelem řádků není žena, ale muž. Ivovu druhou ženu dobře znám, to že je zpět v USA vím, mluvili jsme o tom doma a můj příbuzný využil informací a dokonce na mém počítači... si vyřizoval poštu, účetnictví atd. Já se nechci vyjadřovat k Vašim webovkám, neznám Vás, ale tohle je hrozné! On sám Ronnie znal jen málo, k tomuto nemělo dojít! Člověk, který napsal článek s podpisem Voxis, má v naší rodině z ostudy kabát. Bohužel, já s tím nemohu ale udělat nic. Přijde mi nepatřičné, když někdo jiného soudí a plete se mu do soukromí! Myslím, že oba články jsou od jednoho autora, i když to popírá. Mrzí mě, že jsem vůbec otevřela Vaše stránky a o celé věci mluvila s rodinou. Fakt je, že jeden člen naší rodiny Vám dokonce fandí! Můj názor je trochu rozpačitý. Děláte byznis o kterém nemám žádnou představu. To je vše, budu ráda, když můj přísěvek přidáte do svého památníku. Už kvůli Voxis! Věřím, že si příště dobře rozmyslí, než někam něco napíše.

Břeťa
3.11.06 -16:52:44
pochválit Tě musím:
1. Nejsi vůbec nějak ošlivá ženská.
2. Je s Tebou děsná sranda, ten Tvůj nenápadný a přitom tak nápaditý humor, to je pro mně fakt kouzlo.
3. Kaledarium je špica. Rozesílám odkaz všem dobrým kámoškám a kámošům. Fandím Ti ve všem.

voxis@centrum.cz
29.10.06 - 16:05:38
Abyste si nemysleli, že dostávám jenom příjemné maily. Napřed přišla přihláška do Fan Clubu a pak příspěvek do památníku. Otiskuji zde všechny příspěvky, nic necenzuruji, názor si musíte udělat sami.Odepsala jsem jí:
Milá Voxis, dostala jsem tvou přihlášku do Fan Clubu, kterou bohužel musím odmítnout. Nepochopila jsi zřejmě princip FAN CLUBU. To je sdružení lidí, kteří někomu fandí a drží palce. Ne že ho uráží a nadávají. Jsi zřejmě zvyklá se pohybovat v jiných kruzích. Nepožaduji, aby členové mého Fan Clubu byl současně členy Mensy, ale jistá hranice inteligence je přece jenom nezbytná. Jsou to mí známí a přátele, slušní a inteligentní lidé. Nehodila by ses mezi nás. B.

Voxis@centrum.cz: Nechápu, jak můžeš psát o Honzíkovi, jehož mámě a skvělé ženské Ronnie jsi ukradla muže, jako o svém synovi. Jsi vyčůraná děvka! Ivo na to určitě dojde. Ale dobře mu tak!
Milá Voxis, nebudu uvádět tvé pravé jméno, i když ho asi vím. Není zas tak moc z čeho vybírat. Navíc nemáš ujasněné nějaké historické posloupnosti. Žádné ženě jsem neukradla manžela. Vyrvala jsem ho akorát ze spárů jedné Divé Báry, která ho Ronnie ukradla. Já jsem vstoupila do hry, když už byl Ivo 3 roky bez ženy. Rovněž jsi nepochopila koncept nevlastní matky: když se otec znovu ožení, jeho děti z předešlého manželství se stanou jejími nevlastními dětmi a žena se stává nevlastní matkou. Tak ať se ti to líbí nebo ne, jsem Honzovou i Martinovou nevlastní matkou. Tito synové jsou mnohem starší než já, tak vždy o nich mluvím s humorem a nadsázkou, což je zřejmě jemná nuance, která je rovněž pod prahem tvého vnímání, zaslepeného nenávistí a nepochopitelnou zlobou.

cojetipotom@centrum.cz
29.10.06 - 21:16:44
Nejela jsi za ženatým člověkem? Nevěděla jsi, že není volný. Samozřejmě, tvůj drahý je stejný prostitut jako ty! Osud ti to dá pořádně sežrat, až ti bude okolo padesátky, jako bylo jeho statečné ženě, která prokázala odvahu se vrátit oškubaná finančně zpět jako žebrák do USA.Tvůj drahý Ivo je pěkný hajzl a ono se to vám oběma stejným vrátí!!! Boží mlýny melou a být šťastným na úkor jiného člověka se určitě nevyplácí.Však on vás Osud "odmění stejným!" To co popisuješ, je laciné štěstí. Není hrdinství si užívat ve 25 bohatství, které je jinému člověku sprostě ukradené! Jsi jen hloupá nána. Tak scípni, krávo i se svým pasákem! Třeba nebudeš mít děti, třeba dostaneš rakovinu a brzo umřeš, to ti přeji, ale určitě tě něco potká a jeho také! Kde se může v jednom člověku nashromáždit tolik nenávisti a zloby? Tvůj mail je smutný, je mi tě líto, že ani po tolika letech ses nedovedla vyrovnat se svou životní prohrou. Jsi zlá, šíříš kolem sebe jenom nenávist a zlobu a navíc nemáš v ničem pravdu. Jeho žena odjela s polovinou majetku, za který si hned koupila v Californii dům (což by se oškubané huse těžko povedlo). Ale to bylo 3 roky před tím, než jsem Iva potkala. Mimochodem - "scípni" se píše "chcípni". Když už mi to přeješ, přej mi to alespoň spisovně :-)
Otisknu to ve svém památníku, protože i z takových příspěvků se památník skládá.

Pepa
28.10.06 -22:02:15
Když se rozum zasnoubí s krásou, nemůže z toho vzniknout nic půvabnějšího než Brenda:-).

Iceman150
25.10.06 - 14:41:01
Fajn stránky (erotické s poučením) fantomas.

Samyko
23.10.06 - 11:03:25
Myslel jsi si, že jsem silný. Myslel jsem si, že jsem moudrý. Nikdy jsem nedovolil, aby moje srdce řídilo můj rozum. Měl jsem pocit, že můj život je dokonalý. Myslel jsem si, že všechno mám a láska pro mne byla jen slovem, které jsem nechal za sebou. ALE KDYŽ JSEM TĚ VIDĚL !!!!!!!!!!!!!

Martin
05.10.06 - 22:06:40
Ahoj Seňorito - že seš hezká, že ti to sluší a že seš naprosto nejinteligentnijší ti tady píšou všichni .... no hlavní duvod je jak se ti dostat do kalhotek ... hihihihi Ale co trápí mě - ha a jsme u jádra pudla nebo u pudla jádra ... no to je fuk - chtěl bych si zřídit podobný stránky jako ty pač sem taky podobnej exibouš jako ty - nicméně sem v tomhle natvrdlej ba skoro až blbo nemohla by si mi poradit jak nato - aspoň nějakej nápad nebo doporučení? díky Martin - no doufám, že mě nedoporučíš abych nevotravoval a šel přímou čarou v řiť ..... hihihi

Jessika
23.09.06 - 14:49:01
Člověk si modeling moc nespojuje s normálníma lidma, ale vidím, že ty jsi takový zatím zdravě normální člověk. Maluješ fakt dobře a obdivuju tvé weby, jseš dobrá.

Goldmill
17.09.06 - 09:17:45
Zapůsobila jsi na mě jako krásná žena, věřím tomu, že ve skutečnosti máš nosánek pěkně nahoru. Věak užívej dokud můžeš, krása je pomíjivá časem se za Tebou oči mužů upírat nebudou. Měj se.

Miroslav
5.9.06 - 21:21:15
Mila Brendo, na tvoju stranku som zabludil vlastne nahodou, no ked som sa zacital do tych riadkov nemohol som inak len ich precitat cele. Uz prvy dojem bol velmi silny, a aj ked tam niekolko krat v tvojich riadkoch zazneli rozne nazvy pre krasu, v prvom rade z nich vyzarovala inteligencia. Pekna zena, inteligentna a uplne ina ako ostatne "MODELKY". Prajem ti v zivote len vsetko dobre a aby ti vyslo vsetko podla tvojich snov a predstav. A stranku mas urobenu velmi pekne :-)

Iveta
21.08.06 - 20:08:40
Ahoj, moc hezky napsaný blog, je to pravda až to děsí.

Stormbilly
5.08.06 - 20:17:18
Ahoj...možná jsi na mě už zapoměla...z líbka jsi z ničeho nic zmizela a já tak nemohl najít tu krásnou a milou slečnu,ktera by mě poznala podle novin The London Times...Bohužel naše setkání nevyšlo. Proto se tě pokouším kontaktovat aspoň takhle a zbývá mi jen doufat, že se mi ozveš. I palačinky s kakaem stále platí:)

Štefan
27.07.06 - 15:43:07
Je neuvěřitelné,jak je svět malý....ještě v Lednu jsem se uculoval nad krásnou fotkou na kalendáři a po pokoukaníčku na lidé.cz zjistím, že jsi ze stejného města. Nicméně,ty i tvé webky...naprostý luxus, máš v sobě něco jiného a krásného, než ty vyumělkované prázdné barbínky...jen tak dál a mnoho štěstí, s pozdravem Štefan

Jirka S.
18.07.06 - 16:42:21
Krásná holčina, navíc, velice inteligentní, jak se říká takovích moc není. Úžasné je že komunikuje a je fajn, spousta tak krásných slečen je velice namyšlených, těším se na další skvělé fotečky. Fotit ji musí být radost:))

Petr
18.07.06 - 16:39:01
Ahojek...jojo krásný stránky, krásná holka...a myslim, že toho hodně využívá..a to je asi dobře...ale vlastně Brendu neznám osobně takže nevím...měj se krásně - a ať se ti daří...a doufám, že někdy si na mě uděláš čas a pokecáme.

Petr
15.07.06 - 09:49:01
Moc krásná, hodná a milá dívka! Díky za Tvoje krásné fotky a celé stránky, které (nejen) pro nás děláš!

Jana
14.07.06 - 19:35:27
Ahojky, přeju ti, ať jsi v životě co nejvíc šťastná a hlavně ne nikdy sama. Já tu tvou samotu taky někdy znám, to si vždycky tak nějak pobrečím, polituju se, ale nakonec se stejně musíš sebrat a když ne už pro sebe tak pro druhý, pro ty, který máš ráda a oni tebe určitě taky :)

Petr
23.06.06 - 19:35:27
Ahoj. Moc pěkná. Ty to víš. Pošleš mi plakát, když se stanu členem fanklubu??

Martin
23.06.06 - 19:35:27
Vždy sem rád nakouknu a podívám se na to, co je nového. Když jsem tě poprvé spatřil učarovala si mi svýma očima a to se stane vždy když se sem nakouknu. Přeji ti to nej v každičkém dni tvého života.

Vlasta
22.06.06 - 00:06:15
Díky, že nám dovolíš tvou krásu, spojenou s inteligencí, obdivovat

Tomáš
11.06.06 - 22:58:07
Myslím, že je radost tě fotit.

Ramon
1.06.06 - 13:55:33
Krásné fotky, krásná holka, co víc dodat? V jednoduchosti je krása ;)

Tomášek
1.06.06 - 13:55:33
Jsi velmi moudrá, milá a sličná dívka:) Přeji Ti, ať jsi v životě stále šťastná, zahrnována radostmi a ať máš stále tem něžný usměv na tváři...

Danny
15.05.06 - 12:28:17
člověk bych chtěl chválit a chválit a nakonec to jsou jen prázdná slova. Potom zůstáváme v němém úžasu jak jedna osoba dokáže pokrýt tak široké pole působnosti....brendo držím palce

Petr
15.05.06 - 12:28:17
Neviděl jsem na světě nic hezčího. Je vidět že české holky jsou opravdu ty nejhezčí bytosti na světě... Počítej se k nim. Ahoj Petr

akademicka
15.05.06 - 12:53:33
ahoj, seš krásná žena ... jsou někde na netu k dispozici fotky ze soutě?e miss mokré tričko 2006? nějaký odkaz nebo tak něco???

Milan
21.04.06 - 09:57:13
Moc zajímavá dívka, která ví co chce a jde si zatím!!! Jsem moc rád že jsi poznal :-)))

Vlada
21.03.06 - 15:17:13
ahoj! PERFECTION..............

Mark
17.03.06 - 09:52:24
Ahoj lasko posilam ti milion polibku, ty fotky jsou nařes stejně jako moje vyfuky na mašině dokonalost sama, jsi krásná chitrá a moc hodná holka, lidi !!!!važte si teto ženy!!!!!! ja si ji važim a mam ji moc rad!!!!

Ghost
01.03.06 - 17:29:06
Pěkné stránky, pěkná majitelka :-))) Ale to už jsem napsal na http://www.lide.cz/KBrenda... Taky trochu kreslím, dělám do reklamy, životopis ovšem nemám tak pestrý, míry tak skvělé :-), nicméně mne to inspiruje a můj web se začal líhnout právě teď...

Pit
13.02.06 - 20:22:56
Nejde si prohlednout tvoje stránky a nenechat zápis v návštěvní knize, jsou opravdu působivé. Trošku se mi zdá, že rada používáš slovo definitivní/ě :-), že? O návrhářství nic nevím, ale ty aspoň trochu jo, ne? Tak jestli můžeš tak mi napiš mail, jak a kde se pomalu začít zajímat. Možná by mě to mohlo bavit. DÍKY! ČAU

Krissy
13.02.06 - 19:58:34
Nice site! Color scheme no bad... Add spam protect and be happy ! Happy code =95