Připravovala jsem kalendář na rok 2007 a oslovila 12 sponzorů. Každý měl mít jeden měsíc a polovinu jsem jich dala dohromady.

Pak ale nastal běžný český postup: hodně slibů, oddalování, "musíme se poradit" až už bylo pozdě něco nafotit a o čem se radit.

Tak jsem se rozhodla na návrh několika lidí udělat kalendář sice ne tak honosný a lesklý, ale zato funkční, rychlý, udělaný se spolehlivýma lidma.

Všechny fotky jsou od mého oblíbeného fotografa Ivo Kučery, protože s ním se pracuje nejlíp a jemu do toho můžu kecat :-).

Formát všech plakátů je A3 - tedy 344mm x 400mm .

Dohadovali jsme se které fotky použít a jako obvykle - jsme se neshodli. Tak jsme každý zasedli k jednomu počítači a udělali několik návrhů a vy teď máte možnost si vybrat z několika typů. Nebudu říkat, kdo z nás prosazuje jakou fotku, ale běda jak si nevybrete můj návrh!

Máte-li zájem o nějaký kalendář (nebo jejich kombinaci) napiště mi zde: Chci Tě

Kalendář 2007

varianta UTAH
Plakát je jednostranný, obsahující všech 12 měsíců na rozdíl od ostatních, které jsou dvoustranné a na každé straně je pouze 6 měsíců (pokaždé jiných).
Tento plakát má obrovskou výhodu, že se 1. července nemusí obracet.
Doporučuji jej pro zapomětlivé a roztržité, kteří by na tento úkon mohli lehce zapomenout a pak by se nestačili divit.

Cena 95 Kč

varianta SNĚNÍ
Dvoustranný kalendář, každá strana obsahuje pouze 6 měsíců a je nutno ho v červenci obrátit (tedy práce navíc). Proto je dražší.

Cena 135 kč
varianta BLUE

Dvoustranný kalendář, opět obsahující stranu A a B.

Cena 135 kč

varianta VENEZUELA

Dvoustranný kalendář a pak neříkejte, že si nemáte z čeho vybírat. A aby věc byla ještě zajímavěhší, můžete objednávku míchat? Třeba:
BLUE strana A + B&W strana B

cena 135 kč

 

 

 

 

varianta B&W
Tento kalendář je naležato. Teoreticky by se dal kombinovat s jinými, pokud Vám nevadí, že budu půl roku stát a půl roku ležet.
Cena 135 kč