Je potřeba zamluvit penzion, který má omezený počet pokojů (pouze 7). Popřemýšlej a ozvi se co nejdřív. odjíždím teď na dovolenou a vracím se 10. října. Do konce října musíme provézt rezervaci a zaplatit zálohu.

Do mého odjezdu 15.9 je ještě čas zodpovědět všechny dotazy.

 

Zájezd do Alp s Brendou
Společná dovolená Fan Clubu

Sportem k trvalé invaliditě!

Po první úspěšné akci Fan Clubu na koupališti, které ovšem mimobrněnští členové klubu vyčítali geografickou diskriminaci, jsem se rozhodla pro akci na neutrální půdě.
Každý rok jezdíváme lyžovat nebo snow-boardovat do Rakouska a napadlo mě, že by možná bylo skvělé to pojmout jako hromadnější výpravu, než koupání na Dobráku.
Letos pojedeme do Flachau, což je asi 60km za Salzburgem - autem z Brna 6 hodin. Je tu příjemný a nedrahý pension, pokoje pro 3 nebo 6 osob, cena na týden kolem 5,500 korun na osobu. Cena skipassu 7,100 na týden.
Tento penzion je 200m od lanovky, která nás vyveze na nádherné a dlouhatánské sjezdovky od modrých až po černé. Jezdí se zde i světové poháry. Skipass zahrnuje asi 7 údolí a nekonečný počet lanovek a sjezdovek. Na každé sjezdovce je chata na jídlo a dobré pivo.

Zvolila jsem poslední termín před nejdražší "hlavní sezónou". - tedy od 21.- 27.ledna. Zatím jsme vždy měli slušné počasí. Bude to skvělý týden na zdravém vzduchu a v dobré partě.

Můžeš si sebou vzít svou druhou polovičku (či čtvrtinu, nevím jak je vás vztah daleko) a nebo můžeš jet sám.
Pokud tě tato možnost oslovila (vím, že je trochu brzo plánovat zimní dovolenou, ale po našich zkušenostech víme, je potřeba zamluvit na pevno hotel už koncem října) - je potřeba závazně zaplatit deposit pro cestovní kancelář Rueffa Reisen, která to organizuje. Dotazy zodpovím mailem. Ozvi se!

Víc informací a obrázků zde a nebo na Internetu http://www.zauchensee.at