OBCHODNÍ AKTIVITY
Plakát Erboli
Křížovkářský slovník
Přepis desek na CD
Telefonní karty
Web design

 

Asi jsem workoholik, což se ale neslučuje s mou leností a touhou po spánku. Ale je fakt, že mám spoustu koníčků a aktivit, z nichž některé i přináší peníze. Ale je jich tak žalostně málo (myslím peněz, ne aktivit) - že o tom vlastně ani nestojí za to psát.

Kalendář 2006 Moje Kalendáře

Každý rok se snažím pro pár skalních fandů vydat Kalendář s nejúspěšnějšími fotkami z uplynulého roku a pokaždé mi jich pár zbude pro sběratele, kteří je po smrti začnou sbírat... nešlo by to trochu dřív?

2006 - 2007 - 2008 - 2009 - 2010

Na rok 2010 chystám jubilejní (poslední) překvapení.

Palo Alto - bazén Křížovkářský slovník
Hodiny a hodiny pilné práce jsem věnovala sbírání nejrůznějších slov pro tento slovník. Spolupracuji teď i se svou konkurencí, která používá můj slovník, protože tak obsáhlý na Netu prostě není. Ideální hlavně pro tvůrce křižovek.
Více zde
Web ZUŠ Veveří Web design
Vytvářím webové stránky, od designu až po umístění (a pravidelnou aktualizaci) na serveru. Nepouštím se do ničeho moc složitého, protože na to mi nezbývá čas, ale dělám to ráda a podle ohlasu - i dobře.
Více zde
Gramofon Přepisuji staré desky na CD

Přehrávám a vylepšuji staré LP desky a vypaluji je na CD za bezkonkurenčně nejlacinější ceny na Webu. Včetně originálního obalu obalu.

Více zde

Telefonní karta Sbírka telefonních karet
Během svého pobytu v USA jsem začala sbírat telefonní karty a ve své sbírce mám i spoustu unikátů. Ale na to už opravdu není čas, tak ji chci až na vyjímky rozprodat za mírný peníz, ale zjišťuji, že to nikdo nesbírá.
Více zde