PODĚKOVÁNÍ

Chci tímto poděkovat všem, kteří nelenili a v této podivné soutěži hlasovali pro mě ať už dobrovolně či z donucení. Nebojte se, unesené děti jako rukojmí "dobrovolného" hlasování v pořádku vrátím.

Jak jistě víte, podobné soutěže nevyhrává ta, která je nejhezčí, ale ta která má nejvíce přátel ochotných hlasovat. A těch já mám - podle výsledku - dost a všem moc děkuji. Vážím si umístění mezi prvními třemi, protože všechny tři finalistky jsou pěkné a zaslouží si to každá z nás. Já samozřejmě víc, protože už mám sbalený kufr, ale to asi budu porotě těžko vysvětlovat.

Moje soutěžní fotky

 

Miss '09

www.inSPORTline.cz

Soutěž o zájezd do Paříže nezačala kdy měla a rovněž neskončila kdy měla. Za pochodu se měnila pravidla, a tak místo v únoru, pak březnu, pak 15.dubna hlasování skončilo 19.dubna. A pak bylo ticho po pěšině, že mě spousta přátel napadala, že jsem se nechala napálit nějakým zájezdem do Paříže, kdoví jestli nějaká Paříž ve Francii vůbec existuje a že celá soutěž byl jen trik jak dostat z lídí jejich e-mailové adresy, na které bude teď chodit spousta reklam. Nevylučuji to, možná mají pravdu.

Konečně na konci dubna přišel mail od pořadatelů, kterým oznámili následující výsledky hlasování:

Jméno soutěžící
Hlasů
Pořadí
Brenda Kučerová
x
1-3
Linda Huňáčková
x
1-3
Kristýna Keřková
x
1-3
Katarína Hlatká
2784
4
Karolína Vostrá
2346
5
Petra Otevřelová
1853
6
Daniela Hýblerová
1220
7
Regína Kusová
1111
8
Kristýna Vidrová
1096
9
Tereza Saměcová
1087
10

U prvních třech soutěžících není uveden přesný počet hlasů ani výsledné umístění. Pořadí bylo vyhlášeno současně s předáním výhry pro vítěznou Miss – Zájezd pro dva do Paříže při oficiálním vyhlášení výsledků soutěže, které se konalo 16.5.2009 v Praze v klubu Kamikaze All Inclusive Club na Štvanici (bývalý klub Face to Face). Party pořádalo Líbím se ti s Miss inSPORTline.

Sám klub je dost děsný, hluchý zvukař vyplňoval atmosféru nadměrnými decibely a označení All inclusive a vstup od 18 let je výsměch veřejnosti. Třetinka piva stála 80 korun (a to se barmanka ani nezačervenala) a kolem 9 hodiny klub zaplnila zvláštní individua s komicky vyčesnými vlasy, s kapucemi přes baseballové čapky, desetileté dívenky s výrazy zkušených prostituek a za naprostého nezájmu proběhlo vyhlašování výsledků.

Missky soutěže tedy jsou:
3. Brenda
1. Kristýna
2. Linda

Dopadlo to jak jsem ostatně předvídala na svých stránkách už dopředu a musím říct, že Kristýna vyhrála zcela zaslouženě. Já jsem získala něco přes 3000 hlasů, Linda o 500 víc a Kristýna něco přes 8000!!! Gratuluji a přeji jí, aby se jí výlet do Paříže vydařil.